Montáž rekuperace

Provádíme montáž rekuperací již několik let. Jedná se o sortiment, který v poslední době velmi narůstá na oblibě. 

Za poslední roky obrovsky narostl trh s těmito vzduchotechnickými prvky. Je na výběr spousta typů a značek. 

Zkušenost ale máme takovou, že základem spokojeného zákazníka je odborná montáž, díky které nebude o rekuperaci ani vědět. Tichý a spolehlivý chod klimatizační jednotky velmi souvisí s její odbornou montáží. Špatně provedené rozvody pak zapříčíní problém při čištění, nebo s kondenzací atd. Proto jak stejně pečlivě vybíráte značku rekuperace, vybírejte i montážní firmu. Spousta rozvodů je schovaná ve stropě, ve zdech atd. a tam když to uděláte špatně, už se budete jen velmi těžko dostávat. 

Během pár hodin totiž poznáte, když je něco špatně. Nefunkční rekuperaci poznáte ihned. Vejdete do místnosti, kde jste zvyklí na příjemný čerstvý vzduch a místo toho to tam je cítit jak v opičárně.

Těžký vydýchaný vzduch plný pachů a vlhkosti jsou věci, které při zcela funkční rekuperaci nebudete ani znát.

Uvidíte jak budete vnímat kvalitu vzduchu v domě s rekuperací a u sousedů na návštěvě v domě bez rekuperace, kde za pár chvilek nebudete moci pomalu ani dýchat, budete unaveni a až skoro otráveni...:o)

Nemluvě o dalších nepříjemných situacích na záchodě, při vaření, cvičení atd...s rekuperací a jejím čerstvým vzduchem se budete vždy cítit lépe.